JUST FOR FUN

Dobrodosli na *Just For Fun* 4um
 
PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj seKorisničke grupePristupi

Delite | 
 

 Tv vodic olimpiskih igara (RTS-2) valjda

Ići dole 
AutorPoruka
tina-94
AdministratoR
AdministratoR
avatar

Ženski
Broj poruka : 647
Godina : 23
Lokacija : ovde blizu
Znak u horoskopu : vaga
Datum upisa : 07.01.2008

PočaljiNaslov: Tv vodic olimpiskih igara (RTS-2) valjda   Sub Avg 09, 2008 5:49 pm

Najveći sportski spektakl na svetu, Olimpijske igre, koje se od 8. do
24. avgusta održavaju u Pekingu, pored TV ekrana u Srbiji pratiće više
od 3.000.000 gledalaca.

Preko 150 sati direktnih prenosa, uz odložene snimke i reprize, dočaraće nam atmosferu sa sportskih borilišta iz daleke Kine.
Svakodnevno (najverovatnije od 21 do 22 sata) biće emitovana i
specijalna emisija "Šesti krug", koju će iz Beograda voditi Aleksandar
Stojanović, a pratiće je i uključenja devet novinara RTS-a iz Pekinga.
Gosti Aleksandra Stojanovića u beogradskom studiju će biti bivši
osvajači srpskih medalja na olimpijskim igrama. Radio-televizija Srbije
je prenosila i prošlu Olimpijadu iz Atine, koju je pratilo oko
3.000.000 gledalaca, a u javnom servisu se nadaju da će i ovaj spektakl
za TV ekrane svakodnevno vezati barem toliko gledalaca, ako ne i više.

KOMENTATORI

Aleksandar Stojanović (Iz Beograda)

Iz Pekinga:

Jovan Memedović: Boks, džudo, trijatlon
Duško Korać: Atletika, vaterpolo, odbojka, plivanje
Radoslav Simić: Atletika, odbojka, plivanje
Predrag Milinković: Veslanje, kajak, kanu, odbojka
Nedeljko Kovinjalo: Rukomet, atletika
Slobodan Šarenac: Košarka
Nebojša Višković: Tenis, odbojka na pesku, gimnastika, badminton, bejzbol
Tijana Jevtić: Biciklizam, odbojka na pesku, sinhrono plivanje
Predrag Strajnić: Fudbal, rukomet, streljaštvo


13.00 PROGRAM UŽIVO (studio)
13.55 SVEČANO OTVARANjE
17.00 NAJAVA PROGRAMA ZA SUTRA (studio)

Subota, 9. avgust

03.40 NAJAVA PROGRAMA (studio)
03.55 ODBOJKA (Ž): Rusija - Italija
(eventualno streljaštvo: Lidija Mihajlović)
(kombinovano biciklizam: Ivan Stević)
05.55 ODBOJKA (Ž): Srbija - Kazahstan
(streljaštvo : Damir Mikec)
07.30 STUDIO: Biciklizam, veslanje, boks
09.45 RUKOMET (Ž): Rusija - Koreja
11.15 BICIKLIZAM: Cilj i dodela medalja
11.30 DIZANjE TEGOVA (Ž): Finale
11.55 ODBOJKA NA PESKU (M)
12.50 PREGLED
13.30 DžUDO (M): Finale (60 kg)
14.30 PLIVANjE
15.45 PREGLED DANA (studio)

Nedelja, 10. avgust

04.17 ODBOJKA (M): Srbija - Rusija
05.30 STUDIO: Plivanje, finala
06.20 VATERPOLO (M): Srbija - Nemačka
07.10 PLIVANjE: Finala
08.40 TENIS
10.40 STUDIO
10.55 FUDBAL: Srbija - Obala Slonovače
15.35 KOŠARKA (M): Litvanija - Argentina*
17.20 KOŠARKA (Ž): SAD - Kina
18.00 STUDIO (odjava)

Ponedeljak, 11. avgust

03.45 NAJAVA PROGRAMA (studio)
04.45 ODBOJKA (Ž): Srbija - Alžir
06.00 STRELjAŠTVO: Pletikosić, Mirosavljev (finale)
06.30 PLIVANjE: Finala*
07.30 PREGLED
08.15 STUDIO
08.30 ODBOJKA (Ž): Brazil - Rusija
12.15 PREGLED
13.00 PLIVANjE: 200 metara (Marković)
13.30 SKOKOVI: 10 metara (finale)
14.25 KOŠARKA (Ž): SAD - Kina
15.55 ODBOJKA NA PESKU (Ž)
16.50 STUDIO (odjava)

Utorak, 12. avgust

03.20 NAJAVA PROGRAMA (studio)
03.30 RVANjE: Kristijan Fris i Davor Štefanek (kvalifikacije)
04.00 PLIVANjE: Finale
04.30 TENIS: Prvo kolo (miks sa plivanjem)
06.00 STRELjAŠTVO: Finale (ukoliko nastupa Damir Mikec)
06.30 ODBOJKA (M): Italija - SAD
08.00 STUDIO
08.30 ODBOJKA (M): Srbija - Brazil
09.20 VATERPOLO: Srbija - Hrvatska (miks sa odbojkom)
VARIJANTA A
10.45 RVANjE: Davor Štefanek (finale)
VARIJANTA B
10.45 KOŠARKA (M): Kina - Španija
11.00 TENIS - VARIJANTA B (ako igraju naši)
12.30 GIMNASTIKA (M): Finale
15.00 STUDIO
15.10 RUKOMET: Nemačka - Island
16.15 KOŠARKA (M): Argentina - Australija ili Grčka - Nemačka
17.00 STUDIO (odjava)

Sreda, 13. avgust

03.50 NAJAVA PROGRAMA (studio)
04.00 PLIVANjE: Finala (Vladan Marković, eventualno)
06.00 STRELjAŠTVO (eventualno)
06.00 GIMNASTIKA (Ž): Ekipno finale
08.25 ODBOJKA (Ž): Srbija - Brazil
09.00 STRELjAŠTVO: Finale i dodela medalja (Jasna Šekarić)
10.10 VESLANjE: Dvojac (Nikola Stojić - Goran Jagar)
10:20 TENIS (mečevi naših)
10.20 SKOKOVI U VODU: Finale
11.35 RUKOMET (Ž): Rumunija - Francuska
12.35 PLIVANjE: Kvalifikacije (Miroslava Najdanovska)
13.00 PREGLED
13.40 PLIVANjE: Kvalifikacije
13.45 FUDBAL: Srbija - Argentina
15.30 ODBOJKA (Ž): Kuba - Kina
17.00 STUDIO (odjava)

Četvrtak, 14. avgust

03.50 NAJAVA PROGRAMA (studio)
04.00 PLIVANjE: Finala (miks sa streljaštvom)
04.50 VATERPOLO: Srbija - SAD
05.50 GIMNASTIKA (M): Pojedinačno finale
06.30 STRELjAŠTVO: Finale (ako puca Lidija Mihajlović)
07.50 ODBOJKA (M): Brazil - Rusija
08.30 ODBOJKA (M): Srbija - Poljska
VARIJANTA A
10.00 TENIS (u zavisnosti od naših)
VARIJANTA B
10.45 KOŠARKA (M): Rusija - Litvanija
11.20 VESLANjE: B finale (Nikola Stojić - Goran Jagar, eventualno)
12.45 PREGLED
13.00 DžUDO: Finale
13.40 PLIVANjE (Milorad Čavić i Ivan Lenđer)
14.14 PREGLED
14.45 RUKOMET (M): Francuska - Hrvatska
16.15 PREGLED DANA (studio)

Petak, 15. avgust

02.50 NAJAVA PROGRAMA (studio)
03.00 ATLETIKA: Kugla (Asmir Kolašinac)
04.15 PLIVANjE: Finala
05.30 STRELjAŠTVO: Finale i dodela medalja (Stevan Pletikosić i Nemanja Mirosavljev)
06.20 GIMNASTIKA (Ž): Finale
07.07 ATLETIKA
07.25 BADMINTON: Polufinale i finale
08.30 ODBOJKA (Ž): Srbija - Italija
VARIJANTA A
10.00 TENIS: Polufinale i finale
13.55 ATLETIKA (Dragana Tomašević i Biljana Topić)
VARIJANTE B
10.00 PREGLED
10.45 ODBOJKA (Ž): Brazil - Kazahstan
12.30 DžUDO: Finale
13.30 PREGLED
14.45 RUKOMET (Ž): Rusija - Mađarska
16.15 STUDIO (odjava)

Subota, 16. avgust

02.50 NAJAVA PROGRAMA (studio)
03.00 BRZO HODANjE (Nenad Filipović)
04.07 PLIVANjE: Finale (Milorad Čavić)
04.40 PLIVANjE: Finala
05.30 ATLETIKA
06.30 ODBOJKA (M): Srbija - Nemačka
08.00 RUKOMET (M): Španija - Francuska
09.30 KOŠARKA (M): Hrvatska - Litvanija
10.00 TENIS
10.15 VESLANjE: Finala (očekivano naši od 10.30)
10.40 VATERPOLO: Srbija - Kina
11.00 VESLANjE: Dodela medalja
VARIJANTA A
11.40 TENIS I ATLETIKA (miks)
VARIJANTA B
12.00 FUDBAL: Četvrtfinale (naši?)
13.00 RUKOMET (M): Hrvatska - Poljska
14.00 ODBOJKA (M): Brazil - Poljska
VARIJANTA C
15.00 FUDBAL: Četvrtfinale (naši?)
16.50 KOŠARKA (M): SAD - Španija
18.00 STUDIO (odjava)

Nedelja, 17. avgust

01.20 NAJAVA PROGRAMA (studio)
01.30 MARATON (Ž): Trči Olivera Jevtić!
05. 30 PLIVANjE: Finala
06.00 ODBOJKA NA PESKU: Četvrtfinale
06.50 PREGLED
VARIJANTA A
07.30 STRELjAŠTVO: Finale (ako učestvuju nemanja Mirosavljev i Stevan Pletikosić)
VARIJANTA B
07.30 ODBOJKA (Ž): Poljska - SAD
08.00 STUDIO: Prilozi, najave, intervjui
08.30 ODBOJKA (Ž): Italija - Brazil
VARIJANTA A
10.00 Uključenje u Žikinu šarenicu
10.10 VESLANjE: Finale
11.30 STUDIO: Prilozi, izveštaji, gosti
12.00 GIMNASTIKA: Finale (po spravama)
13.00 ATLETIKA: Finale (naši od 14.20)
16.00 ODBOJKA (Ž): Srbija - Rusija
17.30 STUDIO (odjava)

Ponedeljak, 18. avgust

02.50 NAJAVA PROGRAMA (studio)
03.00 ATLETIKA: Finale
03.30 VATERPOLO: Srbija - Italija
05.58 TRIJATLON (Ž): Finale
06.45 ODBOJKA (M): Nemačka - Brazil
07.30 PREGLED
08.30 ODBOJKA (M): Srbija - Egipat
10.15 KOŠARKA (M): Kina - Grčka
12.00 GIMNASTIKA: Finale
13.00 ATLETIKA: Finala (oko 13.00 disk)
16.17 KOŠARKA (M): Rusija - Argentina

Utorak, 19. avgust

03.00 ATLETIKA
03.00 ODBOJKA NA PESKU (Ž): Polufinale
04.00 ODBOJKA (Ž): Četvrtfinale
04.00 STONI TENIS (Aleksandar Karakašević)
04.00 ODBOJKA NA PESKU (Ž): Polufinale
04.00 TRIJATLON (M): Finale
06.00 PREGLED
06.00 ODBOJKA (Ž): Četvrtfinale
06.00 RUKOMET (Ž): Četvrtfinale
08.15 RUKOMET (Ž): Četvrfinale
08.30 KOŠARKA (Ž): Četvrtfinale
10.00 RVANjE: Finale
10.45 KOŠARKA (Ž): Četvrfinale
11.00 PREGLED
12.00 FUDBAL: Polufinale
12.00 RUKOMET (Ž): Četvrtfinale
12.00 STONI TENIS (Aleksandar Karakašević)
12.00 GIMNASTIKA: Finale
13.00 ATLETIKA (Dragutin Topić)
14.00 ODBOJKA (Ž): Četvrtfinale
14.00 TRAMBOLINA (M): Finale
14.15 RUKOMET (Ž): Četvrtfinale
14.30 SKOKOVI U VODU: Finale
15.00 FUDBAL: Polufinale
16.00 ODBOJKA (Ž): Četvrtfinale
17.30 PREGLED

Sreda, 20. avgust

03.00 ODBOJKA NA PESKU (M): Polufinale
03.00 MARATON (Ž)
03.30 VATERPOLO (M): Četvrtfinale
04.00 ODBOJKA NA PESKU (M): Polufinale
04.40 VATERPOLO (M): Četvrtfinale
04.00 ODBOJKA (M): Četvrtfinale
06.00 PREGLED
06.00 ODBOJKA (M): Četvrtfinale
06.00 RUKOMET (M): Četvrtfinale
06.00 STONI TENIS (M): Drugo kolo
08.15 RUKOMET (M): Četvrtfinale
08.30 KOŠARKA (M): Četvrtfinale
09.00 SINHRONO PLIVANjE (Ž): Finale (duet)
09.00 STONI TENIS (M): Drugo kolo
10.00 RVANjE (M): Finale
10.00 VATERPOLO (M): Četvrtfinale
10.45 KOŠARKA (M): Četvrtfinale
11.00 PREGLED
11.20 VATERPOLO (M): Četvrtfinale
12.00 RUKOMET (M): Četvrtfinale
13.00 ATLETIKA: Finale
13.00 STONI TENIS (M): Drugo kolo
14.00 ODBOJKA (M): Četvrtfinale
14.00 RUKOMET (M): Četvrtfinale
14.00 KOŠARKA (M): Četvrtfinale
16.00 ODBOJKA (M): Četvrtfinale
16.00 STONI TENIS (M): Drugo kolo
16.15 KOŠARKA (M): Četvrtfinale
17.30 PREGLED

Četvrtak, 21. avgust

03.00 ODBOJKA NA PESKU (Ž): Meč za treće mesto
03.00 PLIVANjE (M): Maraton
04.00 ATLETIKA: Finale
05.00 ODBOJKA NA PESKU (Ž): Finale
06.00 PREGLED
06.00 STONI TENIS (M): Treće kolo
06.30 ODBOJKA (Ž): Polufinale
09.30 RVANjE: Finale
11.00 PREGLED
12.00 FUDBAL (Ž): Meč za treće mesto
12.00 RUKOMET (Ž): Polufinale
12.20 VATERPOLO (Ž): Finale
13.00 ATLETIKA: Finale
14.00 SKOKOVI U VODU: Finale
14.00 ODBOJKA (Ž): Polufinale
14.00 STONI TENIS (M): Treće kolo
14.00 KOŠARKA (Ž): Polufinale
14.15 RUKOMET (Ž): Polufinale
15.00 FUDBAL (Ž): Finale
16.15 KOŠARKA (Ž): Polufinale
17.30 PREGLED

Petak, 22. avgust

01.30 ATLETIKA: Hodanje 50 kilometara (Nenad Filipović) i desetoboj
03.00 ODBOJKA NA PESKU (M): Meč za treće mesto
03.30 VATERPOLO (M): Polufinale (mogući termin)
04.00 STONI TENIS (Ž): Polufinale
04.30 BEJZBOL (M): Polufinale
04.50 VATERPOLO (M): Polufinale (mogući termin)
05.00 ODBOJKA NA PESKU (M): Finale
06.00 PREGLED
06.30 ODBOJKA (M): Polufinale
07.30 STONI TENIS (M): Četvrtfinale
07.30 BOKS: polufinale 09.30 KAJAK KANU: Finale
11.00 PREGLED
11.00 VATERPOLO (M): Polufinale (mogući termin)
12.00 RUKOMET (M): Polufinale
12.00 BEJZBOL (M): Polufinale
12.20 VATERPOLO (M): Polufinale (mogući termin)
13.00 ATLETIKA: Finala
13.00 FUDBAL (M): Meč za treće mesto
13.00 BOKS: Polufinale
13.30 STONI TENIS (Ž): Finale
13.40 VATERPOLO (M): Polufinale (mogući termin)
14.00 ODBOJKA (M): Polufinale
14.00 KOŠARKA (M): polufinale
14.15 RUKOMET (M): Polufinale
16.15 KOŠARKA (M): Polufinale
17.30 PREGLED

Subota, 23. avgust

04.00 STONI TENIS (M): Polufinale (mogući termin)
04.30 BEJZBOL: meč za treće mesto
06.30 ODBOJKA (Ž): Meč za treće mesto
06.00 FUDBAL (M): Finale
07.30 RUKOMET (Ž): Meč za treće mesto
09.00 SINHRONO PLIVANjE: Finale
09.30 KAJAK KANU: Finale
09.30 HOKEJ NA TRAVI: Finale
09.45 RUKOMET (Ž): Finale
11.00 PREGLED
12.00 RITMIČKA GIMNASTIKA: Finale
12.00 STONI TENIS (M): Polufinale (mogući termin)
12.00 BEJZBOL: Finale
13.00 ATLETIKA: Finale
13.00 BOKS: Finale
13.30 KOŠARKA (Ž): Meč za treće mesto
13.30 STONI TENIS (M): Polufinale (mogući termin)
14.00 ODBOJKA (Ž): Finale
14.00 SKOKOVI U VODU: Finale
14.10 STONI TENIS (M): Polufinale (mogući termin)
15.50 ODBOJKA (Ž): Dodela medalja
16.00 KOŠARKA (Ž) Finale
17.30 PREGLED

Nedelja, 24. avgust

01.30 ATLETIKA (M): Maraton
04.00 ODBOJKA (M): Meč za treće mesto
05.00 RITMIČKA GIMNASTIKA: Finale
06.00 ODBOJKA (M): Finale
06.00 KOŠARKA (M): Meč za treće mesto
06.50 ODBOJKA (M): Dodela medalja
07.30 RUKOMET (M): Meč za treće mesto
07.30 BOKS: Finale
08.20 VATERPOLO (M): Meč za treće mesto
08.30 KOŠARKA (M): Finale
09.40 VATERPOLO (M): Finale
09.45 RUKOMET (M): Finale
11.00 VATERPOLO (M): Dodela medalja
12.00 PREGLED
16.00 SVEČANO ZATVARANjE

_________________
666-999 zlo i naopako
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://just-for-fun.top-talk.net
Tamarica
AdministratoR
AdministratoR
avatar

Ženski
Broj poruka : 2185
Godina : 24
Lokacija : Nish
Znak u horoskopu : Rak
Datum upisa : 07.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Tv vodic olimpiskih igara (RTS-2) valjda   Pon Avg 11, 2008 3:48 pm

eee ovo je super!!! hvala : )

_________________
U zivotu se ne treba preterano truditi - niko se iz njega nije ziv izvukao...

<--JA
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.just-for-fun.top-talk.net
milic@
Iskusan Forumas
Iskusan Forumas
avatar

Ženski
Broj poruka : 592
Godina : 26
Lokacija : novi sad
Znak u horoskopu : blizanac
Datum upisa : 29.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Tv vodic olimpiskih igara (RTS-2) valjda   Pon Avg 11, 2008 7:02 pm

Da,bas ti hvala ovo je trebalo lol!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
anonimus_ks
Forumas
Forumas


Muški
Broj poruka : 268
Godina : 25
Lokacija : U Bekstvu ! ! !
Znak u horoskopu : Vaga
Datum upisa : 17.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Tv vodic olimpiskih igara (RTS-2) valjda   Čet Sep 18, 2008 2:45 am

Fala..Ali wec smo gledali xD
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.medjed.org
milic@
Iskusan Forumas
Iskusan Forumas
avatar

Ženski
Broj poruka : 592
Godina : 26
Lokacija : novi sad
Znak u horoskopu : blizanac
Datum upisa : 29.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Tv vodic olimpiskih igara (RTS-2) valjda   Čet Sep 18, 2008 10:40 am

scratch Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
anonimus_ks
Forumas
Forumas


Muški
Broj poruka : 268
Godina : 25
Lokacija : U Bekstvu ! ! !
Znak u horoskopu : Vaga
Datum upisa : 17.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Tv vodic olimpiskih igara (RTS-2) valjda   Čet Sep 18, 2008 12:00 pm

xD
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.medjed.org
milic@
Iskusan Forumas
Iskusan Forumas
avatar

Ženski
Broj poruka : 592
Godina : 26
Lokacija : novi sad
Znak u horoskopu : blizanac
Datum upisa : 29.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Tv vodic olimpiskih igara (RTS-2) valjda   Čet Sep 18, 2008 8:34 pm

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Sponsored content




PočaljiNaslov: Re: Tv vodic olimpiskih igara (RTS-2) valjda   

Nazad na vrh Ići dole
 
Tv vodic olimpiskih igara (RTS-2) valjda
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Olimpijske igre
» Muzika-Srbije
» Kartaške igre
» Zvezde olimpijskih igara
» Tradicionalne dečije igre

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
JUST FOR FUN :: Razno :: Sport :: Olimpijada 2008, Peking-
Skoči na: